درباره من

درود.

من مهدی محجوب، متولد ۱۳۵۷، تهران، طراح گرافیک و مشاور تبلیغاتی هستم.

آموزش‌های گرافیک خودم را اوایل دهه هشتاد، در جهاد دانشگاهی هنر دانشگاه تهران و نیز موسسهء استاد قباد شیوا گذراندم. همچنین دوره‌های نرم‌افزارهای گرافیک را نیز در موسسه علمی کاربردی تهران سپری کردم.

سابقهء همکاری با ده‌ها پروژه تجاری و نیز شرکت در رویدادهای گوناگون گرافیک حاصل زندگی حرفه‌ای من تا امروز بوده است.

نرم‌افزارهای اصلی مورد استفادهء من، PhotoShop، Corel Draw و Illustrator هستند و در کنار آن بر حسب نیاز، توان کار با برنامه‌های flash و Dreamweaver را دارم.

دورهء آموزشی زبان انگلیسی را به مدت سه سال در موسسه ملی زبان گذرانده‌ام و بیش از ده سال هم هست که زبان اسپانیولی را می‌آموزم.

اشتیاق زیادی به شعر و ادبیات داستانی دارم و بخشی از روز من همیشه به این امر اختصاص می‌یابد. برای تشویق به کتابخوانی، سایت ۵satr.ir را از سال‌ها پیش راه‌اندازی کرده‌ام.

به دلیل علاقهء زیاد به جهان آبزیان، به موازات رشته گرافیک، رشتهء مهندسی شیلات را تا مقطع کارشناسی ارشد(فوق لیسانس) گذرانده‌ام و از سال ۱۳۸۳ تا کنون، بیش از ۱۶ سال است که اداره سایت‌های ماهی‌شناسی و شیلات fishbase.ir را برعهده دارم.

این وبلاگ را با نیت اشتراک‌گذاری تجربیات شخصی در مورد گرافیک و تبلیغات، تصمیمات و اشتباهاتم در مسیر کار و زندگی و صحبت از رویدادهای پیرامونم ایجاد کرده‌ام، که امیدوارم مورد استفاده شما قرار بگیرد.

◄ دانلود آخرین کاتالوگ نمونه کارهای من (pdf):

دانلود

مشاهده نمونه‌کارهای طراحی گرافیک من:

www.MehdiMahjoob.ir

 

شماره تماس‌های من (فقط برای تماس‌های کاری گرافیک):
۰۹۱۹-۷۵۴۹۰۴۲ (متصل به تلگرام و واتساپ)
۰۹۱۹-۷۵۴۹۰۴۳

آیدی اینستاگرام جهت مشاهده کارها:
mahjoob_graph

طراحی گرافیک مهدی محجوب